A dziś idziemy na botox!

Dzisiejsze zabiegi wstrzyknięcia wypełniacza medycznego są bardzo skuteczne, odpowiednia mieszanka medyczna jest wstrzykiwana do skóry za pomocą bardzo cienkiej igły. W zależności od rodzaju zabiegu mierzy się jego czas trwania, z reguły wynosi ok 30 minut, a także daje natychmiastowe rezultaty.

Przed zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem profesjonalistą, który znacznie lepiej wyjaśni wszystkie kwestie związane z zabiegiem niż osoby postronne czy opinie ludzi na forach internetowych, oczywiście warto „odrobić pracę domową” i dowiedzieć się kilku ciekawych faktów na temat wypełniaczy jednak każda osoba jest inna stąd też warto skonsultować się z lekarzem i zasięgnąć porady.

Wykonanie zabiegu

Wstrzyknięcie botox’u to zabieg, który powinien być wykonany z wielką starannością i powinien zostać wykonany przez lekarza zawodowego lub specjalisty. Lekarz musi mieć doskonałą  znajomość tematu oraz wykorzystywanej medycyny i anatomii terapii wykonywania zastrzyków. Wykonanie zabiegu nie wymaga wcześniejszego znieczulenia, a efekt jest widoczny w okresie od 9 do 12 miesięcy Efekty niepożądane, które można zaobserwować pod zabiegu, a które nie trwają długo to np: niewielkie zasinienie oraz opuchlizna. Jeśli jednak zaobserwujemy inne, niebezpieczne zamiany należy udać się do lekarza.

Analiza pacjenta

Przed zabiegiem lekarz dokładnie analizuje pacjenta, musi sprawdzić czy dana osoba jest odpowiednia do tego rodzaju zabiegów oraz jaką dawkę może przyjąć. Jest to niezbędny element każdego profesjonalnego zabiegu!

You may also like...