Mikrodermabrazja – opis zabiegu, korzyści

Dbaj o skórę

Dobra pielęgnacja skóry to podstawa, każda kobieta wie, by ładnie wyglądać, trzeba po prostu o siebie zadbać. Wizyty u profesjonalnej kosmetyczki pomogą w tym zadaniu. Odpowiednio dobrane zabiegi sprawą, że cera nabierze energii, blasku, będzie znakomicie oczyszczona.

Podstawa to oczyszczanie

Oczyszczanie jest najważniejszym elementem z zabiegów pielęgnacyjnych. Podczas codziennego, domowego oczyszczania skóry stosuje się łagodne metody, nakładając po prostu dany kosmetyk na wacik i czyszcząc skórę. Jednakże od czasu do czasu potrzebne jest bardziej dokładne oczyszczanie – głębsze i bardziej efektywniejsze. Takie oczyszczanie możemy zafundować sobie tylko w gabinecie kosmetycznym.
Jednym z takich zabiegów jest mikrodermabrazja.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja Toruń to zabieg, który ma charakter peelingu mechanicznego i wykonywany jest specjalną głowicą pokrytą naturalnymi diamentami.
Zabieg ten polega na ścieraniu martwych komórek naskórka oraz usuwaniu głębokich zanieczyszczeń.

Zalety

W efekcie skóra staje się wspaniale oczyszczona, regenerowana, obkurczają się rozszerzone pory, skóra staje się gładsza. Ewidentnie polepsza się koloryt, natomiast drobne zmarszczki zostają wygładzone.

Dla kogo zabieg mikrodermabrazji?

Zabieg mikrodermabrazji jest idealny dla osób, które walczą z zaskórnikami, trądzikiem, przebarwieniami, mają zmęczoną, szarą cerę. Mikrodermabrazja poradzi sobie także z płytkimi zmarszczkami. Zabieg ten jest dobry również dla osób, które nie maja większych problemów z cerą, a chcą jedynie odświeżyć, oczyścić skórę i pobudzić krążenie.
Mikrodermabrazja wykorzystywana jest z dobrymi efektami także przy rozstępach i cellulicie.

Przeciwskazania

Mikrodermabrazji nie poleca się osobom, które mają problemy z naczyńkami, chorują na grzybicę skóry czy trądzik różowaty. Tego zabiegu nie wykonuje się także u osób zażywających leki przeciwzakrzepowe.

You may also like...