Przekłuwanie różnych części ciała

Kolczyki współcześnie możemy robić w różnych częściach ciała. Choć najpopularniejsze są oczywiście uszy, duża liczba osób decyduje się na piercing w innych miejscach na ciele. Możliwości jest niewątpliwie wiele – możemy przebić brew, wargę, język, nos, pępek czy na przykład skórę w innych częściach ciała. Moda na zakładanie kolczyków w nietypowych miejscach sprawia, że i oferty sklepów stają się coraz obszerniejsze.

Moda na kolczyki

Jeżeli zależy nam na tym, aby zrobić kolczyka w nietypowym miejscu, powinniśmy się niewątpliwie udać do osoby, która wykonuje piercing od dłuższego czasu i ma w tym doświadczenie. Jedynie wprawna osoba sprawi, że kolczyk nie będzie dla nas uciążliwy podczas noszenia i nie będzie na przykład powodował bólu. Sam fakt zakupu odpowiedniego kolczyka nie powinien wydać się tak ogromnym problemem. Możemy je kupić w licznych sklepach internetowych.

Oprócz standardowych typów kolczyków, znajdziemy tam również ozdoby do nietypowych miejsc na ciele. W wielu przypadkach na takie ozdoby decydują się te z osób, które posiadają już kilka typowych kolczyków i chciałyby mieć także mniej typowe ozdoby ciała. Ceny przekucia ciała będą uzależnione głównie od faktu, jak duży nakład pracy będzie się z tym wiązał. Jednocześnie sam kolczyk może być wykonany z różnych materiałów oraz o różnym stopniu zdobienia.

Dobre, staranne wykonanie, najlepsze materiały oraz duża ilość zdobień sprawiają, że kolczyki są droższe. Jednocześnie będą one również bardzo estetyczne, trwałe i będą naszą ozdobą. Dlatego decydując się na piercing nie powinniśmy przede wszystkim żałować pieniędzy na dobre jakościowo kolczyki. Tylko takie będą trwałe i posłużą nam przez odpowiednio długi okres czasu. Kupując najtańsze modele możemy nie tylko nabawić się infekcji, ale także będziemy musieli je często wymieniać.

You may also like...