Zamawiam depilację laserową

Patrząc na reklamy w magazynach mody, nie rzadko można natknąć się na wiele zdjęć nagich torsów, przystojnych mężczyzn. Stało się to nową amerykańską modą, która zaraziła już całą Europę. Mężczyźni już dołączyli do kobiet, które od kilku lat dbają o skórę i dążą do posiadania gładkiej skóry bez zbędnych włosów.

Niechciane owłosienie – depilacja

Niechciane owłosienie jest problemem od wielu pokoleń, kobiet w wielu kulturach. Od gejsz w Japonii, którym malowano brwi wysoko ponad ich naturalnym miejscem, po kobiety w Armenii, na które lubiły patrzeć i posiadać mniej owłosione ręce i nogi. Jest to uciekanie od wyglądu naszych przodków.

W naszych czasach medycyna rozwiązała ten problem, najlepszym sposobem osiągnięcia gładkiej skóry jest depilacja laserowa. Dlaczego tak jest?

Jak laser zmienił nasze życie

Ponieważ współczesny świat zaczął używać tej technologii, którą nazywamy pomieniamy lasera, nasze życie zostało na zawsze zmienione, Lasery są używane w uzbrojeniach, przemyśle, medycynie, stomatologii, kosmetyce, usuwaniu tatuażu, a w ciągu kilku ostatnich lat są stosowane do depilacji.

Sam zabieg jest przeznaczony na ściśle określone partie ciała, które przed zabiegiem smaruje się specjalnym chłodzącym żelem, a następnie stosuje wiązkę lasera, która skutecznie niszczy np. komórki włosów. Długość leczenia zależy od kilku czynników jak: obszar zabiegu, kolor skóry, kolor włosów oraz ich gęstość. Aby osiągnąć gładką skórę wielokrotne wizyty są potrzebne, po jednym zabiegu nie osiągniemy oczekiwanego rezultatu, musimy byś świadomi ze czeka nas ok 4-6 wizyt. Z kolei długość wizyty trwa zazwyczaj od 15 do 60 minut.

Decydując się na profesjonalną depilację w Toruniu, nie musimy obawiać się, że wystąpią niepożądane skutki uboczne.

You may also like...